Vegefest


9. ročník 27. - 29. září 2019

Akce & Události

žádné události

Všechny události »


Zpěvohraní Beija-flor

Termíny zpěvohraní v roce 2019 (od 19h):

Zveme vás k propojení v kruhu,
ke zpívání, hraní i poslouchání manter a léčivých písní,
k modlitbě a meditaci,
k uvědomění si sebe sama,
k připomenutí světa za hranicemi běžného vnímání,
k oslavě Bytí a radosti Kolibříka.

Zpívané modlitby jsou vědomou cestou vedoucí ke smíření a k propojení v Jednotě univerzálního vědomí, jsou oslavou bytí v přítomném okamžiku – teď a tady. Zpěvohraní Beija-flor je celovečerní modlitba a meditace v kruhu, při které se probouzí a plyne léčivá síla spirituálních písní, s podporou reprodukované hudby (Deva Premal, Krishna Das, Satyadev, Kailash, Carioca, Darpan,…) a všech, kteří přinesou vlastní nástroje

Letos budou kruhy kolibří ve spojení s nápojem “Xocoatl” z posvátné rostliny Kakao (theobroma cacao), jejíž duch otevírá srdce a emoce, podporuje upřímný pohled do svého nitra. Používáme  účelně původní odrudu kakaa z Guatemaly, pěstovaného pro ceremoniální a léčebné účely. Za kakao děkujeme Marience Krämerové – www.amritam.cz (zde také najdete vše o kakau).

Můžete přinést něco dobrého z vlastní kuchyně nebo z přírody ke společné hostině hojnosti.

Příspěvek na prostor, oheň a kakao: 300 Kč

Příspěvek průvodcům: dobrovolný vědomý příspěvek – výše příspěvku záleží na Vašich možnostech a vnímání přínosu účasti pro Vaši cestu. Lze také vyjít z ohodnocení, které dáváte svému vlastnímu času a práci. Jsme vděční za jakýkoli příspěvek. Díky Vám je to možné.

Sklenářka

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »