Sklenářka

Akce & Události

žádné události

Všechny události »


O nás

O HONZOVI

O TEREZE

Naší vizí je celistvý a udržitelný život v souladu s přírodou a přirozeností. Věříme, že je možné prolnutí původních přírodních tradic s novými potřebami společnosti ve vzájemném respektu a v úctě k přírodě, matce Zemi a celému Vesmíru. Chceme žít život v radosti, vděčnosti a lásce a tím, co umíme, sloužit Existenci.

Semínka této vize jsme v sobě nesli každý sám už dávno, ale v hmotné realitě se vše dalo do pohybu po našem setkání v roce 2011. Naše poslání jsme našli ve vytváření a udržování prostoru, který je vhodným zázemím pro ty, kdo hledají nový způsob života, cestu zdraví a větší soběstačnosti a věnují se poznání sebe sama a skutečné podstaty Bytí.

Prvním takovým místem bylo v letech 2012-2013 meditační centrum Zelený mlýn u Mělníka. Sklenářka obklopená lesy nám poté vkročila do cesty jako ideální místo pro rozvíjení a sdílení našeho záměru. Od roku 2013 se zde staráme o chod meditačního centra (ubytování, stravování, prostory) a program konaný tamtéž (jóga, meditace, kurzy vaření, potní chýše, přechody přes uhlíky, kakaový obřad Beija-flor, poradní kruhy, ženské kruhy).

Jsme Spolu-tvůrci.
Tvoříme své životy každý sám,
Tvoříme společně spojením našich darů,
Tvoříme v součinnosti s přáním Existence, jejímž jsme nástrojem a snažíme se jí co nejméně překážet v cestě.

Jsme Muž a Žena.
Shiva a Shakti, věčné, všudypřítomné a nekonečně se opakující dynamické spojení, které tvoří svět. Stále se učíme v sobě navzájem uctít všechny vrstvy bytosti, obejmout své strachy, zažité vzorce a slabé chvíle. Učíme se v nich číst, léčit je, přijmout je jako svou součást a být vděčni tomu druhému za to, že je můžeme vidět.

Jsme cestovatelé.
Krajinou,
Vesmírem na kosmické lodi jménem Země,
Zákoutími vlastního nitra a vědomí.

Doporučujeme:

 

 

 

 

Vegefest


10. ročník 25.-27. září 2020

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »