O nás

Naší vizí je celistvý a udržitelný život v souladu s přírodou a přirozeností. Věříme, že je možné prolnutí původních přírodních tradic s novými potřebami společnosti ve vzájemném respektu a v úctě k přírodě, matce Zemi a celému Vesmíru. Chceme žít život v radosti, vděčnosti a lásce a tím, co umíme, sloužit Existenci.

Semínka této vize jsme v sobě nesli každý sám už dávno, ale v hmotné realitě se vše dalo do pohybu po našem setkání v roce 2011. Naše poslání jsme našli ve vytváření a udržování prostoru, který je vhodným zázemím pro ty, kdo hledají nový způsob života, cestu zdraví a větší soběstačnosti a věnují se poznání sebe sama a skutečné podstaty Bytí.

Prvním takovým místem bylo v letech 2012-2013 meditační centrum Zelený mlýn u Mělníka. Sklenářka obklopená lesy nám poté vkročila do cesty jako ideální místo pro rozvíjení a sdílení našeho záměru.

HT collage grey

Jsme Spolu-tvůrci.
Tvoříme své životy každý sám,
Tvoříme společně spojením našich darů,
Tvoříme v součinnosti s přáním Existence, jejímž jsme nástrojem a snažíme se jí co nejméně překážet v cestě.

Jsme Muž a Žena.
Shiva a Shakti, věčné, všudypřítomné a nekonečně se opakující dynamické spojení, které tvoří svět. Stále se učíme v sobě navzájem uctít všechny vrstvy bytosti, obejmout své strachy, zažité vzorce a slabé chvíle. Učíme se v nich číst, léčit je, přijmout je jako svou součást a být vděčni tomu druhému za to, že je můžeme vidět.

Jsme cestovatelé.
Krajinou,
Vesmírem na kosmické lodi jménem Země,
Zákoutími vlastního nitra a vědomí.

 

Akce & Události

Indická cesta 2018 - Arunachala & Rishikesh
10.1.2018 - 12.3.2018
tiruvannamalai
Detail »

Prales je Život
22.3.2018
Česká zemědělská univerzita v Praze
Detail »

Jarní kurz vegetariánského vaření
23.3.2018 - 25.3.2018
Sklenářka
Detail »

Všechny události »

Sklenářka

Odběr novinek

* povinná pole

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »