Vegefest


9. ročník 27. - 29. září 2019

Akce & Události

žádné události

Všechny události »


Pouť

Nejbližší termíny: 3. – 5. srpna, 2. – 4. listopadu 2018

Vždycky jsem byla ráda venku. V dětských skrýších na břehu potoka, na vyhlídkách ve větvích stromů, na koňském hřbetě křížem krážem přes les a pole, s krosnou na zádech v horských sedlech, s bubnem na břehu oceánu, ve spacáku v ranní rose… často sama a zároveň ve spojení se vším.

Pouť je pro mě způsob, jak být se sebou a s okolím plně a jednoduše přítomná. Není výletem, jehož cílem je někam dojet a nějak „strávit“ volný čas, ale vystoupením z běžného časoprostoru, které zbystří smysly, otevře srdce a propojí vnitřní a vnější krajiny. Není důležité, jak daleko dojdeme, ale jak a proč jdeme. Není důležité, kam dojdeme, protože symboly a zprávy, které lze cestou číst, jsou všude, ne až na konci. Pouť je poutí po celé své délce; jejím smyslem není dosáhnout cíle, ale prožít ji jako Cestu, která naplňuje sebe sama v každém okamžiku.

Pouť je pro mě cesta „tam a zpátky“, bez ohledu na reálný čas a vzdálenost. Minuty a kilometry tají jako sníh na slunci a rozpouštějí se v oceánu Přítomnosti. Čas a prostor splývají do jedné linky vetkané kroky do krajiny. Kdo vlastně vede mé kroky a pohybuje mým tělem, odkud a kam a proč právě takto?

Tam – otevírám se neznámu, prosím o podporu záměru.

Vrchol – nejzazší bod v sobě sama, kam jsem ochotná se pustit, zarámovaný magií místa, kde se to děje

Zpátky – čas k návratu, poděkování a uzavření kruhu. Neznámé se stalo známým a bylo odkráčeno, naplněno, v úplnosti a dokonalosti malých zázraků.

Pouť může přinést nečekaná propojení s krajinou našeho domova, která je nám tak samozřejmá, že ji skoro nevnímáme.Pouť může pomoci vnést klid a jasnost do zmatku mysli, probudit intuici, s něčím se rozloučit, něčemu novému se otevřít, obnovit radost a životní elán, podpořit sny a vize, spojit se se svými dary, vyšším vedením a posláním na Zemi.

Pokud vás to láká, pojďme kráčet společně.

Několikrát do roka otevírám dvoudenní pouť pro malou skupinku žen (CESTA ČTYŘ), na které kromě osobních záměrů zúčastněných pracujeme s energií ročních dob, měsíce, menstruačního cyklu a elementů, s podporou energie pramenů, řek, soutoků, vyhlídek, poutních míst či starých stromů. V případě zájmu vás také ráda doprovodím na individuální cestě, která podpoří vaši aktuální životní situaci.

Těším se na společnou Cestu,

Tereza

Sklenářka

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »