Tereza

Společně se svým mužem Honzou založila v roce 2013 Centrum meditace a přírodního učení Sklenářka uprostřed podorlických lesů, kde žije a pečuje o prostor hmotný i posvátný. Pořádá a spoluprovází setkání věnovaná přírodnímu učení, józe, ájurvédě a ženám.

Tvoří v souladu s rytmy vnějšími i vnitřními, masíruje, zahradničí, bylinkaří a putuje krajinou.

Strávila jsem stejně jako spousta žen západní společnosti mnoho let v hektickém životním tempu orientovaném na výkon a řešení problémů. Přetěžovala jsem své tělo a ignorovala pocity a potřeby. (Ne)milosrdná změna přišla ve třiceti letech, vytáhla mě z kožichu králíka na světlo boží a obnažila sama před sebou. Tantra a práce s tělem mě propojily s ženskou podstatou a probudily vnitřní touhu vydat se na cestu Domů.

Mou cestu od té doby splétají principy a zkušenosti z oblastí jógy (jama, nijama, ásana, pránájama, meditace, mantra, puja), advaita-védánty (učení Nedvojnosti), ájurvédy (celostní péče o zdraví), tantry (uctění a oslava posvátného ženství, mužství a partnerství), rituálů a tradic přírodních národů (vztah k elementům, Zemi, přírodě), ženských kruhů (cykličnost bytí a tkaní sesterství), života ve společenství (poradní kruh, komunikace) a soběstačnosti (skromný, jednoduchý a udržitelný způsob každodenního žití).

Mozaiku své osobní proměny a cesty s radostí a pokorou sdílím s těmi, kteří o to stojí. Snažím se sloužit svými dary dobrým způsobem sobě, ostatním i nejvyššímu principu Života.

Om Hreem Shreem Kleem Bhuvaneshwaryai Namaha

SOBĚSTA(TE)ČNOST


platforma pro udržitelný život

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »