Vegefest


9. ročník 27. - 29. září 2019

Akce & Události

žádné události

Všechny události »


Tereza

Čtyřicet let JSEM na Zemi.

Strávila jsem stejně jako spousta žen západní společnosti mnoho let ve školách a několik hektických let ve světě managementu orientovaném na výkon a řešení problémů. Přetěžovala jsem své tělo a ignorovala pocity a potřeby.

(Ne)milosrdná změna přišla ve třiceti letech, vytáhla z kožichu králíka na světlo boží a obnažila mě sama před sebou. Tantra a práce s tělem mě propojily s ženskou podstatou a nevratně probudily vnitřní touhu vydat se na cestu Domů. Od té doby se učím znova dýchat, cítit, být ženou a milovat, našlapovat tiše a vnímat řeč Země, Vody, Ohně, Větru, Lesa, Slunce, Luny a Srdce. Učím se od mistrů cesty jógy a cesty šamanské, od cyklů a rytmů přírody i vlastního těla, od hlubin i výšin partnerství a hlasu intuice. Učím se být sama sebou a co nejlépe sloužit sama sobě, ostatním i tomu nejvyššímu.

Mým domovem se po více než dekádě života ve velkoměstě stalo meditační centrum Sklenářka uprostřed lesa. Pečujeme zde s Honzou o prostor pro spočinutí pro všechny, kdo jej potřebují, učíme se žít ve společenství a větší soběstačnosti, a v naslouchání okolní přírodě.

Kromě činnosti spojené s hmotnými i nehmotnými stránkami provozu meditačního centra se v posledních letech věnuji osobní cestě a léčení (jóga, meditace, ájurvéda, ženské rituály, léčení v duchu přírodních tradic), masážím, poutím a tvoření z radosti (zahrada, bylinková alchymie, korálkové náramky).

Střípky z osobní proměny posledních deseti let se postupně skládají do nové podoby Terezy, kterou s radostí a pokorou sdílím s těmi, kteří o to stojí.

Om Hreem Shreem Kleem Bhuvaneshwaryai Namaha

Sklenářka

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »