Podporujeme

SKLENÁŘKA

www.sklenarka.cz

Centrum meditace a přírodního učení, kde již sedm let žijeme a prostoru věnujeme plnou péči a pozornost.

 

 

AJATANANDA ASHRAM

www.ajatananda.org

Mezináboženský ášram v Rišikéši na úpatí Himalájí (Indie), který založil a vede svámí Atmananda Udasin, představitel přímé ne-duální cesty poznání v tradici Advaita-Védánty.

 

 

FOREST.INK

www.forestink.org

Jsme členy spolku, jehož hlavním cílem je osvěta a šíření informací o aktuální situaci v Amazonii a podpora ekvádorského projektu BOSQUE MEDICINAL, pořádání podpůrných fundraisingových akcí a vzdělávacích programů pro školy a univerzity a organizace dobrovolnické pomoci.

 

BOSQUE MEDICINAL

www.bosquemedicinal.com

Globální konzervační projekt v ekvádorské Amazonii, kde je v současné době ohrožená velká plocha pralesa těžbou nerostných surovin a odlesňováním. Primárním cílem je odkoupení pozemků s nedotčeným pralesem a jeho ochrana. Projekt je napojen na mezinárodní síť univerzit, s nimiž spolupracuje na ekologických vzdělávacích programech zaměřených na zachování biodiverzity a života původních obyvatel.
VEGEFEST
www.vegefest.cz
 

Festival, který jsme založili v roce 2011 se záměrem představit rozmanitost, možnosti a nové trendy současného vegetariánství a zdravého stravování. Po čtyřech ročnících se záměr festivalu přesunul k tématu zachování udržitelných podmínek života na Zemi, myšlenky i praxe soběstačnosti.

 

 

Vegefest


10. ročník 25.-27. září 2020

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »