Očistná potní chýše – PLNO

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 20.9.2020
10:00 - 19:00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Přijměte srdečné pozdravení a pozvánku k propojení s elementy v očistné potní chýši u příležitosti setkání léta s podzimem. Setkání je otevřeno všem na cestě Sebezkoumání, která vede k rozpoznání jedinečné podstaty univerzálního vědomí. Všem, kteří se chtějí připojit ke sdílení modlitby a poděkování za Život v duchu přírodní moudrosti a tradic.

Obřad potní chýše provází Honza Dlabal, více o rituálu potní chýše ZDE.

Sejdeme se v neděli v 10h, společně připravíme kameny a oheň a do potní chýše vstoupíme odpoledne. Setkání zakončíme večeří a sdílením. Pokud byste chtěli na Sklenářce v sobotu nebo v neděli přespat, uveďte požadavky na ubytování nebo stravu do přihlášky.

S sebou se hodí vzít: bubny, chřestidla, do potní chýše lehké bavlněné oblečení (muži spodky, ženy lunghi nebo šaty) a ručník.

Účast lze propojit se sobotním programem – Kakaovým obřadem Beija-flor nebo s programem jógového ášramu, který probíhá celý týden.

S sebou se hodí vzít: bubny, chřestidla, do potní chýše lehké bavlněné oblečení (muži spodky, ženy lunghi nebo šaty) a ručník.

Příspěvek: 

  • náklady na zajištění dřeva, dek, kamenů a jedno jídlo: 300,- Kč
  • příspěvek průvodcům očistné potní chýše a prostoru:  dobrovolný (dobrovolným vědomým příspěvkem přispíváte všem, kteří pro Vás program připravují, a kteří Vás programem provázejí – kromě průvodce potní chýše je to také ohnivec, který udržuje energii ohně a kamenů. Výše příspěvku záleží na Vašich možnostech a vnímání přínosu setkání pro Vaši cestu.)
  • případný nocleh: 250 Kč, snídaně: 80 Kč.

Přihlášky ONLINE. Místo Vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 300 Kč na úhradu základních nákladů – č. účtu 2200509951/2010. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.

Vegefest


10. ročník 25.-27. září 2020

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »