Kakaový obřad Beija-flor

Zveme vás na Kakaový obřad, k propojení v kruhu, meditaci a modlitbě,
ke zpěvu, hraní i poslechu manter a tradičních písní přírodních národů a našich předků,
které oslavují přírodu, Bytí a uvědomění sebe sama,
k připomenutí světa za hranicemi běžného vnímání,
k oslavě v radosti Kolibříka.

Zpívané modlitby a meditace vedou ke zklidnění mysli, uvolnění těla a  sjednocení pozornosti v Jednotě a Přítomnosti, jsou oslavou bytí v přítomném okamžiku – teď a tady.

Během obřadu se propojíme v Kruhu s nápojem “Xocoatl” z posvátné rostliny Kakao (theobroma cacao), jejíž spirituální esence otevírá srdce, uvolňuje emoce a umožňuje přímý pohled do svého nitra. Používáme pouze původní odrůdu kakaa z Guatemaly, pěstovaného ohleduplně pro ceremoniální a léčebné účely (více o kakau ZDE).

Vlastní nástroje a hlasy vítány. Můžete přinést něco dobrého z vlastní kuchyně nebo z přírody ke společné hostině hojnosti.

Příspěvek 600 – 1200 Kč. 

K propojení v kruhu písní používáme zpěvník. Během deseti let jsme se naučili a shromáždili písně z různých tradic a zdrojů. Některé kolují světem v mnoha verzích, některé jsou nové a autorské. Postupně přidáváme k písním české překlady. Pokud si zpěvník stáhnete k osobnímu použití, budeme rádi za vědomý příspěvek za práci, kterou jsme věnovali editaci a úpravě textu. Ať vám slouží k radosti a povznesení ducha.

ZPĚVNÍK 2022  (nová edice zpěvníku obsahuje původní zpěvník, ve kterém byly některé písně nahrazeny, a na konci nově přidané písně)

ZPĚVNÍK DODATEK 2021  (pokud jste si dříve pořídili tištěnou verzi zpěvníku, v tomto dodatku najdete nově přidané písně a některé, které nahradily vyřazené písně)

SOBĚSTA(TE)ČNOST


platforma pro udržitelný život

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »