Pobyt v ústraní

V klidném a nerušeném zázemí nově zrekonstruovaného prostoru přízemí vily a v okolním prostředí zahrady a lesa na Vás čekají Přírodní lázně. V rámci nabízených služeb si můžete vybrat z relaxačních a detoxikačních pobytů, masáží, bylinných koupelí, pohybové terapie (jóga) a očistných procedur, případně strávit několik dní v ústraní v samostatné chatce, bez procedur.

Služby je možné volit jednotlivě, nebo po konzultaci kombinovat do podoby vhodného a cíleně účinného osobního programu s individuální péčí, v rámci denního či delšího pobytu. Poskytujeme procedury a terapie založené na holistickém přístupu a přirozených potřebách organismu, které umožnují snažší návrat do původního stavu zdraví a tělesné i psychické rovnováhy. Pro procedury využíváme tělesné a mentální terapeutické prvky, zdravotnické hygienické pomůcky a vlastní přírodní bylinné přípravky. Neposkytujeme jiné zdravotnické služby.

Orientační ceny:

  • ubytování: 200 Kč/noc ve stanu, 300-500 Kč v pokoji nebo chatce (cena ovlivněna spotřebou energie na topení)
  • laktovegetariánská strava: 350 Kč/plná penze
  • procedury: 700 Kč/hod

REZERVACE

Pobyt rezervujte nejméně 5 dnů předem. V kratším termínu negarantujeme dostupnost služeb. Rezervace je závazná po zaplacení zálohy ve výši 500 Kč na každý den pobytu na účet č. 2200509951/2010. Prosíme přijeďte do 18h. Pokud potřebujete vyzvednout na nádraží, dejte nám vědět aspoň den předem.

SOBĚSTA(TE)ČNOST


platforma pro udržitelný život

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »