letní soběstačný open space

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 5.8.2024 - 11.8.2024
18:00 - 13:00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Volný týden mezi tábory jako otevřený prostor pro účastníky táborů, kteří si chtějí prodloužit pobyt, i pro všechny ostatní. Příležitost přiblížit se prožitku opravdového kmene, který se stará sám o sebe, přesto s podporou plně zajištěného zázemí.

Pro účastníky prvního tábora možnost zůstat déle. Pro účastníky druhého tábora možnost přijet dříve. Pro všechny ostatní možnost přijet a odjet kdy chcete, pobýt v létě na Sklenářce a potkat se navzájem. Příležitost pro prohloubení vztahů mezi rodinami, dospělými i dětmi, ale také příležitost pro spolutvoření, vzájemnou inspiraci a odpočinek.

Program vytvoříme společně podle chuti, počtu přihlášených a věku dětí. Vítány jsou aktivity pro děti i pro dospělé, praktické workshopy domácí výroby – cokoli umíte a chcete sdílet s ostatními. Pevným bodem programu bude pouze ranní kruh po snídani, kde se domluvíme, co se ten den bude dít.

Příspěvek za pobyt s plnou vege penzí:

  • dospělý: 800 Kč/den (ve stanu 700 Kč/den)
  • dítě od 4 do 12 let: 400 Kč/den (ve stanu 350 Kč/den)
  • děti do 3 let zdarma

Příspěvek na program bude dobrovolný, složený na místě dle toho, co budeme dělat (například potní chýše nebo kruh s kakaem mají vyšší náklady než ležet celý den u vody 🙂

PŘIHLÁŠKA ZDE

Pro letošní rok ještě nemáme poskládaný celý TÝM pro tábory i pro podporu prostředního týdne – pokud byste měli zájem podpořit tábor jako vedoucí, vyplňte tento dotazník: https://forms.gle/…2rYdR9TnKqX9.

SOBĚSTA(TE)ČNOST


platforma pro udržitelný život

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »