Pohybová terapie

Pomáhají jako prostředek k udržení tělesné kondice a koordinace, posílení organizmu, prevence zdraví i jako cvičení při rekonvalescenci. 

Nabízíme zejména sestavy cvičení, které vychází z přirozených principů lidského pohybu, správného držení těla (postury) a funkce dechu. Příznivě tak působí zejména na příčiny chronických pohybových bolestí, které nastávají vlivem nevhodného držení těla, procesu stárnutí, či zranění. 

Využíváme postupy a znalosti z oboru jógové terapie a kineziologie, které umožnují šetrný a bezpečný přístup k tělesnému cvičení a polohám. Cvičení je vhodné pro všechny generace, neboť se přizpůsobuje aktuálnímu stavu a kondici jednotlivce.

Nabízíme také smysluplnou pracovní terapii v přírodě. Je vhodná obzvláště pro jedince, kterým celkově schází pohyb a fyzická zátěž spojená s pocitem užitečnosti, a kteří potřebují „vypnout“. Napomáhá k posílení pocitu sebepřijetí a sebejistoty. Pracovní terapie se hodí jako vhodný doplněk k programu během ozdravných pobytů. Je možný výběr z jednoduchých činností – práce na zahradě, štípání a úklid dřeva, kosení, atp.

Ceny a rezervace

SOBĚSTA(TE)ČNOST


platforma pro udržitelný život

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »