stavba potní chýše a její zasvěcení

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 14.4.2023 - 16.4.2023
19:00 - 17:00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


O víkendu 14. – 16. dubna proběhne příprava místa a úprava prostoru ohniště, samotná stavba nové chýše a její obřadní iniciace. Bude nám ctí používat chýši opět společně s našimi přáteli, učiteli a průvodci tradičních obřadů Purification lodge, Inipi a Temazcal, s Alem Paliscou (navažská, čejenská tradice) a Antarou Dakiní (Danza de la luna – Měsíční tanec), a všemi účastníky obřadů.

Aby chýše a obřadní místo mohly sloužit dobrým způsobem všem, zveme pouze skupinu přátel a známých, kteří již mají s obřady zkušenosti a mají zájem podpořit tuto práci svou pozorností, čistým úmyslem a modlitbou, s plnou účastí ve skupině. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo má zájem připojit se za daných podmínek k přípravám, nechť přijede s Vámi.

Setkání začne již v pátek 14. dubna ve 20hod v Kruhu u Ohně, s Modlitbou s tabákem, Prosbou a s Očistou (pro zájemce). Je možné dorazit i v sobotu a připojit se až k přípravám. V neděli zasvětíme chýši iniciačním obřadem očistné chýše.

Ubytování ve vile na posteli ve vlastním spacáku a celodenní strava jsou zajištěny. Příspěvek za pobyt a potní chýši je dobrovolný.

Prosíme o závaznou přihlášku na e-mail honza@floresta.cz s uvedením dne, kdy přijedete, popřípadě jmény osob, které přijedou s Vámi.

Celý týden předtím bude probíhat čištění jezírka.

Těšíme se na shledanou, Honza a Tereza

Aho Mitakuye Oyasin, Ometeotl

SOBĚSTA(TE)ČNOST


platforma pro udržitelný život

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »