Vegefest

Od roku 2011 pořádáme vždy v září Vegetariánský festival. Vegefest je naším prvním společným projektem a velkou radostí.

Po sedmi letech existence dokončil VEGEFEST proměnu z festivalu zaměřeného zejména na stravování na festival věnovaný udržitelnému a soběstačnému životnímu stylu. Devátý ročník s názvem VEGEFEST – FESTIVAL SOBĚSTATEČNOSTI se konat ve dnech 27. – 29. září 2019 v Praze na Vyšehradě.

Bude sestávat hlavně z přednášek a workshopů z oblastí permakultury, přírodního stavitelství, zdravého stravování, domácí výroby, zero waste, alternativních zdrojů energií, lokální ekonomiky, komunit, osobního rozvoje a dalších. Doplněno zdravým vegetariánským i veganským občerstvením a volně plynoucím doprovodným programem okolo ohně v týpí.

Bude mu předcházet 2. ročník týdenního FESTIVALU SOBĚSTATEČNOSTI, který proběhne ve dnech 29. července – 4. srpna 2018 v meditačním centru Sklenářka a poskytne větší prostor pro praxi (stavba ekodomu, kurz vaření, tesařiny, práce s hlínou, tvoření permakulturních záhonů a další).

www.vegetarianskyfestival.cz

www.festivalsobestatecnosti.cz

vegefest collage

Sklenářka

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »