Tělová svíce

Tělové svíce představují účinnou metodu přírodní léčby, která vychází z keltské tradice. Staří Keltové původně používali kůru stromů – většinou březovou – a léčivé byliny k vytahování zánětů z těla. Kónický tvar svíce vytváří při hoření podtlak, který v místě přiložení svíce na tělo působí příznivě na uvolnění nahromaděných splodin. 

Tělové svíce se používají k očištění, harmonizaci a posílení imunity organismu a také mohou přispět ke zmírnění zánětů a chronických potíží. Nejběžnějšími místy aplikace jsou pupík (pro dolní část těla a lymfatického systému) a uši (horní část těla a lymfatického systému). Celý proces působí jak na fyzické , tak na energetické úrovni. Svíce jsou vhodné při nespavosti, nervozitě, stresu, bolesti svalů a vazů, poruchách trávení, nachlazení, chřipce, zánětech čelních a obličejových dutin, ženských problémech, k harmonizaci čaker.

Svíce jsou vyráběny ručně z bavlny a včelího vosku. Tělové svíčky lze aplikovat od věku 3 let.

Kontraindikace: akutní zdravotní obtíže, horečka, zánět (element ohně v těle), těhotenství (oblast břicha), zvýšený krevní tlak, alergie na včelí produkty, otevřené rány.

Ošetření svíčkou trvá cca 20 minut a je možné jej zařadit do jakékoli masáže… + 50,- Kč za 1 svíčku

SOBĚSTA(TE)ČNOST


platforma pro udržitelný život

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »