VEGEFEST – festival soběstatečnosti (8. ročník Praha)

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 29.9.2018 - 30.9.2018
Celý den

Místo konání
Vyšehrad Praha

Kategorie


Vegetariánský festival po sedmi letech existence dokončil proměnu z festivalu zaměřeného zejména na stravování na festival věnovaný udržitelnému a soběstačnému životnímu stylu. Osmý ročník s názvem VEGEFEST – FESTIVAL SOBĚSTATEČNOSTI se bude konat ve dnech 29. – 30. září 2018 v Praze na Vyšehradě.

Bude sestávat hlavně z přednášek a workshopů z oblastí permakultury, přírodního stavitelství, zdravého stravování, domácí výroby, zero waste, alternativních zdrojů energií, lokální ekonomiky, komunit, osobního rozvoje a dalších. Doplněno zdravým vegetariánským i veganským občerstvením a volně plynoucím doprovodným programem okolo ohně v týpí.

Bude mu předcházet týdenní FESTIVAL SOBĚSTATEČNOSTI, který proběhne ve dnech 22. – 29. července 2018 v meditačním centru Sklenářka a poskytne větší prostor pro praxi (stavba ekodomu, kurz vaření, tesařiny, práce s hlínou, tvoření permakulturních záhonů a další).

Děkujeme VŠEM, kdo se podíleli  na všech dosavadních ročnících Vegefestu. Přejeme všem hodně radosti, lásky, hojnosti, vděčnosti a síly.

Sklenářka

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »