Očistná potní chýše – PLNO

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 7.10.2018
8:00 - 16:00

Místo konání
Sklenářka

Kategorie


Přijměte srdečné pozdravení a pozvánku k propojení s elementy v očistné potní chýši u příležitosti konce léta a začátku podzimu, v čase rovnodennosti a rovnováhy. Setkání je otevřeno všem na cestě Sebezkoumání, která vede k rozpoznání jedinečné podstaty univerzálního vědomí. Všem, kteří se chtějí připojit ke sdílení modlitby a poděkování za Život v duchu přírodní moudrosti a tradic.

Obřad potní chýše provází Honza Dlabal, více o rituálu potní chýše ZDE.

Sejdeme se v neděli v 8h, společně připravíme kameny a oheň a do potní chýše vstoupíme před polednem. Setkání zakončíme pozdním obědem a sdílením odpoledne.

S sebou se hodí vzít: bubny, chřestidla, do potní chýše lehké bavlněné oblečení (muži spodky, ženy lunghi nebo šaty) a ručník.

Příspěvek: 

  • Oběd: 100,- Kč
  • Minimální částka spojená s náklady na zajištění dřeva: 200,- Kč
  • Příspěvek průvodcům očistné potní chýše a prostoru:  dobrovolný

Dobrovolným vědomým příspěvkem přispíváte všem, kteří pro Vás program připravují, a kteří Vás programem provázejí. Výše příspěvku záleží na Vašich možnostech a vnímání přínosu setkání pro Vaši cestu. Lze také vyjít z ohodnocení, které dáváte svému vlastnímu času a práci. Jsme vděční za jakýkoli příspěvek. Díky Vám se dále učíme a je možné tato společná setkání utvářet, být v důvěře ve všeobecnou spokojenost, rovnováhu a konání dobrým způsobem.

Informace: tereza@sklenarka.cz, honza@floresta.cz

V případě zájmu o účast se PŘIHLAŠTE ONLINE ZDE.

Sklenářka

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »