Cvičení pánevního dna a vedení energie v těle

Cvičení svalů pánevního dna má pro ženu význam jak na fyzické rovině (lepší kondice pánevní oblasti – větší pružnost svalů, zmírnění potíží s hemoroidy, prevence inkontinence apod.), tak na rovině energetické, a to díky práci s vlastní sexualitou – změna prožívání vzrušení a milování, rozproudění energie do celého těla, pocit větší vitality a elánu.
Rozprouděním životní energie a lepším vnímáním ženských orgánů se propojujeme se zdrojem své vnitřní síly, stáváme se pro sebe i okolí zářivější a sebejistější ve své zranitelnosti.

Moje osobní zkušenost vede přes systém tantrické jógy Mohendžodáro (MUDr. Monika Sičová) a Cvičení pánevního dna (Renata Sahani Skálová). Mám také zkušenost s hormonální jógou dle Dinah Rodriguez a mám moc ráda cvičení a vizualizace dle Maitreyi D. Piontek, která ve svých knihách pěkně popisuje také používání energetických vajíček.

Nabízím v rámci individuálního setkání (masáž, měsíční chýše, pouť) jednoduchá cvičení pánevního dna a krátké meditace na zvědomění zdroje ženské síly. Nejsem lektorkou žádné z uvedených metod, cvičím je hlavně sama pro sebe. Ráda budu sdílet své zkušenosti dál a doporučím oficiální kurzy. 

SOBĚSTA(TE)ČNOST


platforma pro udržitelný život

Rezervace pobytu

Rezervujte si pobyt v přírodních lázních »

Odběr novinek

* povinná pole

Ochrana osobních údajů *

Ochrana osobních údajů »

 FacebookNajdete nás i na Facebooku »